Zamówienia: 42 671 98 07 lub 512 093 509 / sklep@konektor5000.pl
Przy każdym produkcie podany jest czas realizacji podany w dniach roboczych bądź informacja o sprowadzeniu towaru na zamówienie / niedostępności / oczekiwaniu na dostawę itp. Jeśli w zamówieniu są towary z dłuższym czasem realizacji to czekamy z wysyłką do momentu skompletowania zamówienia. Przesyłki realizowane są od poniedziałku do piątku.
Podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej powołaj się na kod produktu, co ułatwi udzielenie informacji przez obsługę sklepu na temat wskazanego artykułu. Wyszukiwarka sklepu działa po wpisaniu kodu produktu, dlatego w czasie rozmowy telefonicznej możemy podać Ci kody, które mogą Cię zainteresować i łatwo znajdziesz je w sklepie.

MAAS
Znana niemiecka firma zajmująca się radiokomunikacją. Na rynku od 30 lat. W Polsce znana przede wszystkim dzięki wysokiej jakości produktom. Szczególne uznanie na polskim rynku zdobyły mikrofony ze wzmocnieniem tej firmy. Obecnie Maas proponuje rozwiązania z całego zakresu radiokomunikacji. Lider rynku niemieckiego.
MAAS RX-20
krzyżowy miernik SWR i mocy 1.8-200MHz - w zestawie polska instrukcja obsługi
Miernik SWR oraz mocy Maas RX-20 działa w szerokim zakresie częstotliwości (1.8-200MHz - HF + VHF, także CB radio 27MHz).
Niewielkie gabatyty (kostka 85x87x95mm), bardzo prosta obsługa.
W zestawie polska instrukcja obsługi.
Nie wymaga kalibracji - przytrzymując PTT otrzymujemy pomiar.
Możliwość podświetlenia skali (kabel zasilający w zestawie).
Zasilanie zewnętrzne nie jest potrzebne do wykonania pomiaru.
Reflektometr RX-20 wyposażono w przełącznik HIGH/LOW - odpowiednio do mocy nadajnika (LOW do 30W, HIGH do 300W).
Miernik SWR, fachowo reflektometr, to podstawowe wyposażenie każdego radioamatora, które pozwala zestroić antenę CB oraz kontrolować sprawność instalacji antenowej.
Miernik, dzięki któremu wystroją Państwo instalację antenową w domu, jak i stacji mobilnej, bardzo prosty w obsłudze.
Podstawowa różnica między miernikiem krzyżowym a zwykłym reflektometrem polega tym, że krzyżowego nie trzeba kalibrować na każdej częstotliwości, na której robimy pomiar.
Wystarczy wcisnąć PTT i współczynnik SWR odczytujemy w miejscu przecięcia się obu wskazówek.
Komfortowe rozwiązanie na bazę, ale również dla mało zaawansowanych użytkowników, którzy oczekują sprzętu prostego w obsłudze.
Specyfikacja:
Zawartość przesyłki ze sklepu Konektor:
W naszym sklepie zakupisz także potrzebny kabel połączeniowy radioodbiornik-miernik (nie ma go w zestawie), przykładowe propozycje:
https://www.konektor5000.pl/index.php?p93,kabel-swr-50cm-do-miernikow-przelacznikow-spliterow-kabel-polaczeniowy-uc-1-uc-1-radiora-con-pl-2
https://www.konektor5000.pl/index.php?p1617,kabel-swr-100cm-do-miernikow-przelacznikow-spliterow-kabel-polaczeniowy-uc-1-uc-1-radiora-con-pl-2
https://www.konektor5000.pl/index.php?p517,kabel-swr-50cm-superjakosc-high-end-do-miernikow-wzmacniaczy
https://www.konektor5000.pl/index.php?p317,kabel-polaczeniowy-50cm-rf-5-wtyki-uc-1-superjakosc-high-end-do-miernikow-swr-przelacznikow-itp
Produkty pokrewne
|
© KONEKTOR5000.PL Sklep polecany przez CB-forum.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.